O klubie

klub
Formownia to najnowocześniejszy w Pabianicach klub fitness klasy Premium usytuowany przy ulicy Zamkowej 2 w kompleksie Hotelu Fabryka Wełny. Dysponuje on powierzchnią 1.100 m kw. i utrzymany jest w wyjątkowym klimacie, gdzie nowoczesny styl wykończenia wnętrz doskonale łączy się z postindustrialnymi wnętrzami starej Pawelany.
Cechuje nas indywidualne podejście do klienta, profesjonalna obsługa i najlepszej jakości sprzęt. Uwzględniając potrzeby i cele klubowiczów tworzymy miejsce, w którym propagujemy zdrowy styl życia i gdzie zadbamy o doskonałą kondycję oraz odprężenie.

Zapraszamy na wirtualny spacer

Sala główna klubu podzielona jest na cztery główne strefy:

• strefę cardio, której znajduje się sprzęt najnowszej generacji marki Life Fitness
  • strefę treningu cross, której głównym punktem jest cross cage przeznaczony specjalnie do tego rodzaju ćwiczeń. Dodatkowo strefa wyposażona jest w sprzęt, tj. kettlebells, battle ropes, power bagi, trxy, slam balle, piłki lekarskie, skrzynie plyometryczne oraz m. in. dwa ergometry wioślarskie firmy Concept2
  • strefę wolnych ciężarów, w której znajduje sprzęt oraz maszyny marki Life Fitness, przeznaczone głównie do treningu siłowego (maszyny siłowe, ławeczki, sztangi, hantle)
  • strefę treningu personalnego, gdzie osoby ceniące sobie odrobinę prywatności mogą przeprowadzić swój indywidualny trening, bądź skorzystać z pomocy trenera personalnego.

W klubie znajdują się także dwa studia do zajęć grupowych:

• pierwsze z nich przeznaczone głownie do zajęć cyclingu. Wyposażone jest w 20 rowerów firmy Tomahawk oraz ekran wyświetlający prawdziwe trasy wyścigów oraz piękne widoki.
  • drugie studio poświęcone jest formom wzmacniającym i tanecznym, w którym odbywają się takie zajęcia jak step, tbc, body bar, fit ball, a także inne.

Integralną częścią klubu są dwa turniejowe korty do squash’a renomowanej firmy ASB, które są jedynymi tego typu kortami w województwie.

Przestronna recepcja i lobby pomogą zrelaksować się po ciężkim treningu, regenerując siły przekąskami z tutejszego FIT Baru. Ponadto każdy z klubowiczów ma możliwość skorzystania z sauny
koedukacyjnej znajdującej się między szatniami.

plan